Sepet 0

Dokuz yıl önce yola ilk başladığımızda önemli bir sektörün yani evlilik sektörünün bu alanda çok eksiklerinin olduğunu gördük. Sadece amatör olarak yapılan çalışmaların hiçte gelinlerimizi mutlu etmediğini fark ettik. Bir genç kızın belki de en önem verdiği günlerinden biri olan düğününde, gelin buketinin gelinlik kadar önemli olduğu ama bu alanda profesyonel çalışma yapılmadığını görerek çalışmalara başladık. Önce web sitemizi 6 aylık bir çalışma sonrasında oluşturduk. Yola çıktığımızda başladığımız buket modelleri dokuz yılda hızlı bir şekilde gelişti. Biz hep önde olduk ve hep modaya öncülük ettik.
Dokuz yılda 100.000’e yakın gelinimiz oldu. Sosyal medyada özellikle instagramda @gelinbuketcom adıyla çalışmalarımızı gelinlerimizle buluşturduk.
İlk başlarda amacımız, en iyi olmak, en çok gelinimize ulaşmakken, aslında en güzel şeyin gelinlerimizi mutlu etmek olduğunu anladık. Sipariş verirken ki korkularının, siparişlerini aldıklarında nasıl mutluluğa dönüştüğünü ve bize teşekkürlerinin ne kadar değerli olduğunu anladık. Biz bu teşekkür ve mutluluk göstergesini her gün aldığımız mesajlarla onlarca kez yaşıyoruz. Gerektiğinde buketlerini değişiyor veya yeniden hazırlıyoruz. Ana amacımız %100 gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak. Bizim için her zaman önde olmak ve en yeniyi gelinlerimize ulaştırmak ana hedefimiz.

Dokuz yıl boyunca bizi seçen tüm gelinlerimize çok teşekkür ediyoruz.
Sizleri çok seviyoruz.
Gelinbuket.com ekibi.

Whatsapp