Sepet 0

Dört yıl önce yola ilk başladığımızda önemli bir sektörün yani evlilk sektörünün bu alanda çok eksiklerinin olduğunu gördük. Sadece amatör olarak yapılan çalışmaların hiçte gelinlerimizi mutlu etmediğini farkettik. Bir genç kızın belkide en önem verdiği günlerinden biri olan düğününde, gelin buketinin gelinlik kadar önemli olduğu, ama bu alanda profesyonel çalışma yapılmadığını görerek çalışmalara başladık. Önce web sitemizi 6 aylık bir çalışma sonrasında oluşturduk. Yola çıktığımızda başladığımız buket modelleri dört yılda hızlı bir şekilde gelişti. Biz hep önde olduk ve hep modaya öncülük ettik.
Dört yılda 10000’e yakın gelinimiz oldu. Sosyal medyada özellikle instagramda @gelinbuketcom adıyla çalışmalarımızı gelinlerimizle buluşturduk.
İlk başlarda amacımız, en iyi olmak, en çok gelinimize ulaşmakken, aslında en güzel şeyin gelinlerimizi mutlu etmek olduğunu anladık. Sipariş verirkenki korkularının, siparişlerini aldıklarında nasıl mutluluğa dönüştüğünü ve bize teşekkürlerinin ne kadar değerli olduğunu anladık. Biz bu teşekkür ve mutluluk göstergesini her gün aldığımız mesajlarla onlarca kez yaşıyoruz. Gerektiğinde buketlerini değişiyor veya yeniden hazırlıyoruz. Ana amacımız %100 gelinlerimizin memnuniyetini sağlamak. Bizim için her zaman önde olmak ve en yeniyi gelinlerimize ulaştırmak ana hedefimiz.

Dört yıl boyunca bizi seçen tüm gelinlerimize çok çok teşekkürler.
Sizleri çok seviyoruz.
Gelinbuket.com ekibi.

Whatsapp