Sepet 0

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

Siparişleriniz alındıktan 2 iş günü sonra kargo firmasına teslim etmekteyiz. www.gelinbuket.com’un kargo gönderimlerindeki anlaşmalı firması sürat kargo’dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, Sürat kargo güvencesiyle en hızlı, güvenli ve kapıda ödeme seçeneği ile size ulaştırılacaktır. Sürat kargo gönderim süreleri 1 ila 2 gün arasında değişmektedir. Kargo takibini size verilecek olan takip kodu ile takip edebilirsiniz.

Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Teslimatta ödeme kargolar düğün gününe en geç 10 gün var ise kabul edilmektedir.

Siparişimin ne zaman kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve sürat kargonun websitesinden takip kodu ile ürünün takibini sağlayabilirsiniz. http://www.suratkargo.com.tr 

Teslimatlarım gecikirse ne yapmalıyım?

Eğer ürününüz, en geç 7 gün içerisinde adresine ulaşmazsa info@gelinbuket.com adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da hafta içi günlerde mesai saatleri (11.00-20.00) dahilinde 0212 522 67 62 numaralı telefondan görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir.

www.gelinbuket.com sayfası üzerinden hediye gönderebilir miyim?

www.gelinbuket.com müşterilerine, hediye gönderim seçeneklerini sağlamaktadır. Özenli hediye paketi ve kişisel mesajlarınızı içeren özel hediye kartları ile hediyelerinizi www.gelinbuket.com farkı ile gönderebilirsiniz.

Aynı siparişte birden fazla adrese gönderim yapılması mümkün olmadığından her bir farklı adrese gönderim için yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

www.gelinbuket.com üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?

www.gelinbuket.com gönderim ağı, yurtdışı ve yurtiçindeki tüm bölgeleri kapsamaktadır. Kapıda ödeme sistemi sadece yurtiçi teslimlerde yapılmaktadır.

Whatsapp