Sepet 0

KULLANIM ve İADE ŞARTLARI

www.gelinbuket.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Misafir olarak yaptığınız alış verişlerin durumunu alış veriş sırasında yazmış olduğunuz mail adresinden takip edebilirsiniz.

www.gelinbuket.com’a üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

www.gelinbuket.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca www.gelinbuket.com’da geçerlidir. Mevcut bayilerimizin nakliye vb. masrafları buket fiyatlarına yansıtmaları veya kampanya uygulamaları bayi tarafınca belirlenmektedir.

Gelin buket ekibi, www.gelinbuket.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Satın almış olduğunuz ürün ile ilgili almış olduğunuz tarihteki tüm bilgilerin geçerli olduğunu taahhüt eder.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği www.gelinbuket.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

www.gelinbuket.com’un satışa sunduğu ürünün hepsinin stoğunu tutmaktadır. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta hasar gören ürünlerin üretimi ve gönderimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

www.gelinbuket.com yayında teknik nedenlerden dolayı (internet sevis sağlayıcıları, hosting vb.) oluşabilecek aksama veya kesintilerden sorumlu tutulamaz.

İADE ŞARTLARI

www.gelitbuket.com sitesi Türkiye’deki ilk Gelin Buketi ve Aksesuarları sitesidir. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm ürünler fotoğraftaki ve yazılı olan özellikler ile aynı gönderilme garantisi vardır.

Fotoğrafta görülen aranjmanlar sayı olarak aynıdır fakat özel yapım nedeniyle fotoğraftaki yerleşimin aynısı sağlanamamaktadır.

Fotoğraflar profesyonel makina ve profesyonel bir ekip tarafından çekilmektedir. Renk kalibrasyonları yapılan monitörlerde ürün fotoğraflarına efekt uygulamadan sitemizde yayınlanmaktadır. Fakat her bilgisayar ekranı kalibre edilmiştir. Bu nedenle bilgisayar ekranınıza bağlı olarak ürünler açık, koyu, parlak veya olduğundan daha canlı renklerde görülebilir. Bu yanılgıya düşmemek için bir kaç ekranda ürünleri görmenizde fayda bulunmaktadır.

Tarafınıza ulaşan siparişlerde Fotoğraftaki ürün ile özelliklerde belirtilenler dışında olan farklılıklar için koşulsuz olarak iade alınmaktadır. Ödemiş olduğunuz bedel kargo ücretleri dahil olmak üzere tarafınıza Kredi Kartına geri ödeme veya hesabınıza havele olarak yapılmaktadır.

Tarafınıza ulaşan buketi beğenmemeniz veya geri iade etmek istemeniz durumunda,gidiş ve geliş kargo ücretleri düşülerek kalan ücret tarafınıza gönderilir. İsterseniz hediye çeki olarak geri ödeme yapılır ve sitemizden bu çek ile tekrardan ürün alabilirsiniz.

Değişim taleplerinde kargo bedelleri müşteriye aittir. Özel buketlerde değişim yapılmamaktadır.

Bedava kargo ile alınan buket iadelerinde geliş ve gidiş kargo bedelleri düşülerek iade yapılmaktadır.

İade talebinizde mutlaka Fatura iade bölümü doldurularak tarafımıza yapılmalıdır. Faturasız ürünün iadesi yapılmamaktadır.

!!! Önemli Uyarı !!!

Buketteki kurdele renklerinin değişimi, bukete eklenen inci ve swaroski sap sökülemeyeceği için eklenen buketlerde iade kabul edilirken 20 TL kesinti* yapılmaktadır. Bu kesinti buketin indirim bölümünde satılacağından dolayıdır.

* DİĞER

Siparişini vermiş olduğunuz ürün üretilmesi ve kargoya teslim edilmesinden sonra yapılan iptal talepleri kargo ürünü sevk etmemişse kabul edilmektedir. Sevk edilmiş ürünlerle ilgili iade işlemlerinde yukarıda belirtilen şartlar geçerlidir.

Siparişleriniz sevk edilmeden ve sevk edildikten sonra yapılan sipariş iptallerinde yeniden ürün siparişi veren müşterilerimizin siparişlerini onaylamama hakkı Gelin Buketçisi firmasına aittir.

www.gelinbuket.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

Whatsapp